EN GÜZEL HEPSİ GRUBU FAN CLUP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EN GÜZEL HEPSİ GRUBU FAN CLUP

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ??

YazarMesaj
[....aVRiL_LaViGNe....]
ღ°•.♥.•°ღ JEMREJİ ADMİNLER ღ°•.♥.•°ư
ღ°•.♥.•°ღ JEMREJİ ADMİNLER ღ°•.♥.•°ư
[....aVRiL_LaViGNe....]

Hepsiciler gücü :
4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Left_bar_bleue100 / 100100 / 1004YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Right_bar_bleue

Ruh Halin : 4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Karisi10
Takımın : 4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? 1446
!!UYARI!! :
4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 1004YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Right_bar_bleue

4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? Empty
MesajKonu: 4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ??   4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ?? EmptyPtsi Tem. 28, 2008 12:18 pm

Arkadaşlar, şu an çok sinirliyim, hırsımdan çatlayacağım, hatta bir arkadaşımı aradım olanları anlatmak için. Bakın arkadaşlar, bakın da 4 yüzsüz fanlarının yettiğini anlayın. Ben, özellikle Cemre hayranıyım bir de. Olay şu:

Bir 4yüzsüz fanı, Cemre Kemerle tanışmış. Cemreye imza gününde hediye olarak kek getirmiş biliyor musunuz? PORTAKALLI kek!. Cemre'nin portakala alerjisi olduğunu biliyorsunuz. Tabi cemre bunu anlamadan yemiş ondan sonra 4yüz(süz) hayranı kaçmış. Sonra imza gününde 2 saat sonra cemre benek benek olmuş (portakala alarjisi varya ) sonra EREN:
çocuklar kusura bakmayın ama gitmemiz lazım en kısa sürede bulucaz demiş tabi çocuklarda AAAA demişler. Birde alerjisi 1 gün geçmemiş.
Siz ne düşünüyorsunuz?? Ben birazdan patlıcam. Lütfen yorum yazın.

uuuufff gıcık ya vallaaa cemreme nası yapmış böle bişiyii
http://hepsigrubu.forumclan.com

4YÜZ(süz) FANI CEMREYE NE YAPMIŞ??
1 sayfadaki 1 sayfası